Gry i inne rzeczy, które stworzył Grzegorz "GAD" Drozd
W tym miejscu powinna być drobna reklama. Proszę, wyłącz blokowanie reklam dla tej strony, to jedyny zarobek ze strony!

Archiwum wiadomości

2009-08-24

Po tygodniowej przerwie strona została przeniesiona na nowy serwer masternet.pl. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż dotychczas na bardzo marnie działającym serwerze www.cal.pl (ODRADZAM!) z jeszcze gorzej działającą obsługą klienta...

2009-08-15

Uwaga! Strona jest właśnie w trakcie przenoszenia na nowy serwer. Mogą wystąpić pewne trudności z dostępem, ale mam nadzieję, że tylko chwilowe.

2009-01-24

Po bardzo dobrym przyjęciu gry Boulder Rocks! 3D przez ludzi, oto nadchodzi nowa wersja (1.0.2) tej gry! W niej sporo poprawek i dodatków, a najważniejsze to rozbudowane statystyki i profile. Pełna lista zmian w pomocy do gry. Ściągajcie i oceniajcie! Zalecane jest odinstalowanie starej wersji przed instalacją nowej!!

2009-01-18

Kolejna wersja programu ZombiE Kolory RGB - 1.1.0! Bardzo dużo zmian, nowych funkcji i poprawek! Pełna lista zmian dostępna w pomocy do programu. Koniecznie sprawdź!

2008-11-07

Na prośbę internautów wrzuciłem także wersję Boulder Rocks! 3D w postaci ZIPa.

2008-11-05

Nadchodzi nowa gra! Boulder Rocks! 3D. Zastąpi ona z powodzeniem starą, ale lubianą przez was grę Boulder Dash! Zapraszam do ściągania i czekam na komentarze.

2008-10-29

Nowa wersja programu ZombiE Kolory RGB! Poprawione parę błędów oraz dodane nowe funkcje! Zapraszam wszystkich.

2008-05-07

Postanowiłem nieco rozszerzyć cel strony na cały świat i zrobiłem wybór języka: polski lub angielski (flagi u góry). Wiele tekstów nadal będzie tylko po polsku, lecz cała nawigacja po stronie jest w obu językach. Od teraz także będę się starał umieszczać nowe programy w obu wersjach językowych, podobnie jak zamieszczoną ostatnio Trismanię! Nadal jest to wersja testowa, więc mogą pojawiać się błędy językowe oraz inne :)

2008-04-25

I jest już ostatnio zapowiadana nowa gra na stronie! Zapraszam do ściągnięcia Trismanii! Jest to koleeejna wersja Tetrisa i mam nadzieję, że jednocześnie moja najlepsza konwersja tej gry i ostatnia, jaką w życiu stworzyłem ;). Trismania to połączenie gier Tetris, Frac oraz Blockout w jedno i to jest właśnie największa zaleta tej gry! Wszystko w zupełnie trójwymiarowym otoczeniu i bardzo miłą dla oka grafiką. Czekam na Wasze opinie na temat tej gry!

2008-04-20

Z okazji dziesięciolecia strony wprowadziłem nowy wygląd całości!! Od dziś strona ma bardziej przyjazny wygląd, jest jaśniejsza, zmieniłem kolorystykę na biało-czarno-zieloną i jest bardziej przejrzysta. Ponadto zmieniłem nieco technologię na bardziej nowoczesną. Strona jest stworzona w oparciu o standardy W3C, ze stylami CSS i DIVami.Niestety jakieś dziwne błędy w IE6 sprawiają, że czasem niektóre elementy dziwnie migają na ekranie ;). Nie chce mi się z tym walczyć. Używajcie Firefoxa! Będzie mi miło, jeśli wpiszecie swoje wrażenia na temat nowego layoutu w Księdze gości. Jeśli coś nie działa - też piszcie!
Spodziewajcie się też niedługo nowej gry!

2007-12-20

I oto nadciąga nowa gra! Bloki Faraona - "babska" gra logiczna, klikaczka, ale podobno wciąga! :) Ściągajcie, oceniajce!

2007-11-13

Zrobiłem parę zmian w wyświetlaniu obrazków (głównie miniaturek). Gdyby się coś nie wyświetlało to proszę o kontakt! :)

2007-09-14

Wreszcie jest do ściągnięcia gra Retrofire!! I to pełna wersja! Ściągajcie, grajcie i nie zapomnijcie wrócić na stronę by ocenić grę i wpisać komentarz! Sprawdzajcie także, czy nie zamieściłem nowej wersji, gdyż być może jeszcze będą jakieś zmiany.

2007-09-09

Aż 22 nowe screeny z nowej gry Retrofire!! Oglądajcie, gra zapowiada się nieźle! Sama gra powinna się pojawić na stronie w ciągu najbliższych dni, więc sprawdzajcie regularnie czy już jej nie ma.
ZombiE Kolory RGB doczekał się już kolejnej wersji;). W poprzedniej był niestety błąd, który musiałem natychmiast naprawić.

2007-09-08

Nowy program - ZombiE Kolory RGB! Jest to pomocnik dla twórców stron www (i nie tylko), którzy nie zawsze radzą sobie z określeniem koloru :).

2007-08-26

Dalsze wynajdywanie staroci! W grafice umieściłem dwa nowe, lecz stare (sprzed paru lat) rendery - Fotel do drapania i Grind Bastards.

2007-08-25

Przegrzebywanie dysku czasami przynosi dobre efekty. Okazało się, że parę lat temu stworzyłem sporo kursorów i trochę ikon, które nigdy nie znalazły się na stronie. Dlatego właśnie naprawiam ten błąd i stąd spora aktualizacja - doszło 6 zestawów kursorów i dwa zestawy ikon!

2007-08-23

Zrobiłem kilka poprawek w kodzie strony. Widać to głównie po paskach ocen (tych żółto-brązowych) ;)

2007-08-20

Dorzuciłem do grafiki nowy i zarazem stary render. Jest to winieta z piątych urodzin gry Sadist. Kiedyś pewnie wreszcie zniknie ze strony sadist.art.pl, więc tu się uchowa :) Czekam na oceny i opinie!

2007-08-18

Od dziś strona stoi na nowym serwerze! Mam więcej miejsca i może będzie mniej problemów w razie awarii. Jeśli coś nie działa prawidłowo, bardzo proszę o wiadomość na maila lub w księdze gości!

2007-05-24

Postanowiłem trochę rozbudować dział z kodami. Jako, że same kody źródłowe nie są zbyt łatwe do przyswojenia, chcę zamienić je w tutoriale, czyli opisy, jak należy pewne rzeczy wykonać. Mam nadzieję, że ktoś z tego będzie mógł skorzystać. Na początek do ostatnio dodanego kodu Fale dopisałem cały tutorial, w którym znajdziecie informacje o sposobie działania takiego rozwiązania. Czytajcie i oceniajcie. Jeśli dział się przyjmie, postaram się ogólnie go trochę rozbudować!

2007-05-19

Jest dostępny kolejny kod źródłowy! Tym razem to przykład podobny do programu Fale w OpenGL, lecz nieco uproszczony, aby był łatwiejszy do zrozumienia. Ściągajcie, oglądajcie i oceniajcie wpisując swoje komentarze w Download!

2007-05-11

GADZadania wersja 1.05. Kilka usprawnień: dołączanie bazy, podpowiedzi z treścią zadań oraz inne! Gorąco polecam!

2007-04-28

Wreszcie większa aktualizacjia! W dziale Download znajdziecie demko Robot, źródła do niego, interaktywną zabawę Fale oraz wersję alfa gry Blue Max 3D!! Zapraszam do ściągania :). Jednocześnie wspomnę o rzuceniu okiem na wczorajszą zapowiedź gry Retrofire!

2007-04-27

Nowa gra!! Retrofire - gra w pełni 3D, z dobrym dźwiękiem, klimatyczną muzyką i szybką akcją! W dziale Download znajdziecie opis gry wraz z zachęcającymi screenami. Gra dostępna do ściągnięcia niebawem! Czekam tylko na dokończenie muzyki, sama gra jest już gotowa. Sprawdźcie za kilka dni, czy gra się już nie pojawiła, żeby ją ściągnąć.

2007-03-17

W końcu dwa pierwsze z obiecywanych screensaverów! ZombiE Kosmos Screen Saver oraz ZombiE Papieroch Screen Saver dostępne są już w dziale download. W przypadku problemów z ich działaniem, kontaktujcie się ze mną mailowo!

2006-10-29

Na razie screensavery w OpenGL muszą jeszcze poczekać, ale w zamian pojawił się nowy program - Generator drzewek, również w OpenGL! Ściągajcie! :)

2006-09-24

Kolejna wersja programu GADZadania 1.04. Jest sporo ciekawych poprawek ułatwiających korzystanie z programu, np. lista ostatnio używanych plików, czy chowanie do traya. Polecam wszystkim, którzy mają już wcześniejszą wersję. Informacje o wszystkich zmianach są w pliku pomocy do programu.
Ponadto, jak widać, na stronie głównej pojawiła się trzecia kolumna (środkowa), w której umieszcza się kilka wybranych pozycji według konkretnych kryteriów (częściowo losowych), jako zwrócenie uwagi na lepsze lub najnowsze.

2006-06-16

Spodziewajcie się niedługo większej aktualizacji! Pojawi się kilka screensaverów i programów w OpenGL :)

2006-05-21

Nowa wersja ZombiE Przepisy: parę poprawek w kodzie, ulepszona wyszukiwarka!

© 1998-2023 Grzegorz Drozd