Gry i inne rzeczy, które stworzył Grzegorz "GAD" Drozd
W tym miejscu powinna być drobna reklama. Proszę, wyłącz blokowanie reklam dla tej strony, to jedyny zarobek ze strony!

Obrona

Zrzuty ekranu

 shot  

Wymagania

  • system: DOS
  • procesor: Pentium 100MHz
  • grafika: 320x200x256
  • dźwięk: Adlib
  • obsługa: Mysz
  • miejsce na HDD: 100KB

Wasza ocena

 ocena 

2.1/5   [17 głosów]

Oceń:
  • gwiazdka
  • gwiazdkagwiazdka
  • gwiazdkagwiazdkagwiazdka
  • gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
  • gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

 

Opis

 Jest to gra zręcznościowa, w której Twoim zadaniem jest obrona miast przed atakiem wroga. Strzela się celując myszką w spadające rakiety z przelatujących samolotów. W każdym etapie napotkasz na inne warunki atmosferyczne i porę dnia, co może utrudnić lub ułatwić grę.
Gra przeznaczona jest dla 1 gracza. Rozsypujące się budynki na małe kawałki, które spadają i temu podobne efekty...

Pliki do pobrania

 

Wasze komentarze

 Jeszcze brak. Możesz dodać swój i być pierwszy(a)!

Dopisz swój komentarz

  • Twoje imię
  • Dla zabezpieczenia przepisz ten ciąg znaków: ib4tf
  • Treść

Zobacz też podobne

  • Trismania
    Trismania to połączenie wielu wersji gry Tetris w jedną całość. Jeżeli podobały Ci się stare gry takie jak Block-Out, Frac, Tetris i ich klony, to ta gra z pewnością Cię zadowoli. W pełni trójwymiarowa, modyfikowalna plansza pozwoli na rozgrywkę w stylu każdej z powyższych gier. Możesz także wybrać jeden z wielu zestawów klocków, a do tego masz możliwość stworzenia własnych klocków w edytorze, co pozwoli na wzbogacenie zabawy o nowe wyzwania! Jeśli rozgrywka stanie się zbyt nudna, możesz włączyć tryb bonusów, które dodatkowo będą utrudniały lub ułatwiały grę.
  • GADris 2
    Oryginalna odmiana Tetrisa, zawiera dwie - właściwie różne - gry. Jest dużo opcji, a nawet możliwośc zmiany grafiki.
  • Sadist (Windows edition) wer. 1.4 Fajnal
    Wznowienie programu Sadist - wersja dla Windows 7, 8 i 10. Pełny pakiet instalacyjny z wszystkimi dodatkami.

    Doskonała zabawa dla sadystów! ;) Małe postaci chodzą po jakimś terenie, a ty przeszkadzasz im w dowolny sposób! Na pierwszy rzut oka, gra jest skrzyżowaniem Lemmings i Worms. Po wgłębieniu się zaczniesz zauważać jednak wiele różnic między tymi grami.
  • Celis wer.0.668 demo
    Strzelanka kosmiczna wzorowana na grze Zybex z małego Atari. W stylu R-Type, Gradius, Side Arms znanych z automatów. Renderowana grafika, szybka akcja, wiele rodzajów wrogów, bossy na końcu etapów. To tylko część atrakcji, jakie zawiera ta gra. Wersja demonstracyjna zawiera tylko tryb 'Arena'!
 << powrót   Odwiedzin: 7521 razy.
© 1998-2023 Grzegorz Drozd